EnPOS Bilişim

Genel Müdür Mesajı

Değerli Paydaşlarımız,

Kurulduğumuz günden bu yana, EnPOS Bilişim A.Ş. olarak müşteri odaklı yaklaşımımız ve yenilikçi çözümlerimizle sektörde fark yaratmayı hedefledik.

Farklı sektörlere özel geliştirdiğimiz çözümlerle, yazar kasa ve ödeme sistemleri teknoloji sağlayıcısı olma vizyonu ile çıktığımız bu yolda, 1995‘den bugüne kadar, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz sayesinde güçlü bir ağ oluşturduk. Ürünlerimizi tercih eden tüm müşterilerimiz, yüksek kalite standartlarımızdan ve müşteri odaklı yaklaşımımızdan faydalanarak işlerini daha da büyüttüler.

EnPOS Ailesi olarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Kalite standartlarımızı korumak ve daha yukarılara çekmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Teknolojik altyapımızı güçlendiriyor, ürün yelpazemizi genişletiyor ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Geçtiğimiz periyotta dünyanın tamamına yayılan, sosyal yaşamımızı, ekonomimizi, alışkanlıklarımızı derinden etkileyen pandemi sürecinde de faaliyetlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluklarımızı yerine getirmeye kesintisiz devam ettik.  Kalitemiz, değerlerimiz ve hiçbir zaman müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen anlayışımızla markamıza yatırımlar yapmayı sürdürdük. Programlı yönetim ilkelerimiz sayesinde iş gücümüzü genişlettik, ekibimizi büyüttük ve daha fazla çeşitliliği kucaklamış olduk.

Yıllar boyunca yakaladığımız bu başarıyı; özverili ve çalışkan personelimize, müşterilerimizle etik ve adil ilişkilerimize, iş ortaklarımızın ve bayilerimizin desteğine ve en önemlisi siz değerli müşterilerimizin bize göstermiş olduğu ilgiye borçluyuz.

Bugün markamızın gücünü büyütmeye devam ederken, daha iyi hizmet ve rekabetçi fiyatlar ile gereksinimleri uygun bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Bu sayede gelecekte de değerli müşterilerimizin tercih ve desteğini artarak almaya devam edeceğiz.

İş süreçlerimizde; profesyonel bakış açımızla, tüm çalışanlarımıza ayrım yapmadan değer veren, memnuniyet odaklı, gelişime açık, iş ortaklıklarını önemseyen ve toplum menfaatlerine uyan bir anlayışı merkezimize alarak hedeflerimizi daha yukarılara taşıyacağız.

Bizlere inanan güvenen ve desteklerini esirgemeyen tüm iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve paydaşlarımıza teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Enver Polat

Genel Müdür