EnPOS Bilişim

DynCash

İster Tek İster Çok Şubeli Olsun, Her Zaman Yüksek Performans!

DynCash, ERP-Muhasebe yazılımları ile tam entegre çalışan, perakende ve toptan satışları için kolay cari yönetimi sunan, ister tek kasalı, ister yüzlerce kasalı işletmeler olsun her zaman yüksek performansa sahip kasa yazılımıdır.

İşletmenizin satış işlemlerini ve stoklarını, mobil ödeme ve EFT POS tahsilatını, müşteri ve sadakat yönetimini, kasa takibi ve raporlama işlemlerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

DynCash, aynı zamanda Windows işletim sistemli, tabletinizden satışlarınızı yapmanızı sağlayan kullanıcı dostu arayüze sahip bir yazılımdır.

DynCash Size Ne Sunuyor?

DynCash, kullanıcı dostu arayüzü ile tüm işlemleri online-offline kısa sürede tamamlayarak zamandan tasarruf sağlamasının yanı sıra; hediye ve indirim çekini, puan ve promosyon uygulamalarını fişe yazdırma, yetkisiz işlemlerde hızlı yetki onayı, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, EFT-POS, E-Pay, FastPay, PayCell, Chippin, yemek kartı vb. birçok modülleri ile işletmenizin tüm ihtiyaçlarını her zaman yüksek performansla karşılar.

EnPOS

DynCash Yazar Kasa POS Hızlı Satış Yazılımı

 • Satış ve Stok Yönetimi:

  Ürünlerinizi, fiyatlarınızı, satışlarınızı gerçek zamanlı olarak takip edebilir ve stok durumunuzu kolayca yönetebilirsiniz.

 • Fiş, e-Fatura, e-Arşiv Fatura Yönetimi:

  Tüm satış fişlerinizi ve faturalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

 • Kasa Yönetimi:

  Kasa ve kasiyer tanımlamaları ve ISS ile güvenli bir şekilde ödeme alabilir ve kazançlarınızı takip edebilirsiniz.

 • Müşteri Yönetimi:

  Müşterilerinizin verilerini işleyebilir, analiz edebilir, çeşitli kampanyalarla müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

 • Raporlama:

  Satış verilerinizi analiz ederek işletmenizin performansını anlık ölçün ve dönemsel planlamanızı yapabilirsiniz.

 • EFT-POS Terminali:

  Entegre EFT-POS terminali sayesinde işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

 • Dokunmatik Müşteri Ekranı:

  Müşterilerinizin ödeme bilgilerini takip etmesine ve anketi yanıtlamasına olanak tanıyan dokunmatik bir müşteri ekranı ile rakiplerinize karşı fark yaratan müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz.

 • Promosyon Yönetimi:

  DynMaster’da hazırlayacağınız çeşitli promosyon, puan, hediye çeki vb. kampanyalarınızı DynCash’te uygulayabilir, onları yönetebilir ve takip edebilirsiniz. Müşterilerinizin verilerini toplayabilir, analiz edebilir, müşteri memnuniyetini artırabilir ve sonuçlarını izleyebilirsiniz.

Perakende ve Toptan Satışlarınız İçin DynCash: Yenilikçi ve Etkili Kasa Yönetimi

 1. DynCash, her ölçekteki işletmenin satış yönetimini kolaylaştırmak için tasarlanmış profesyonel bir çözümdür.
 2. DynCash, kullanımı kolay ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Böylece kullanıcıların kolayca öğrenmesi ve kullanması mümkündür.
 3. DynCash, işletmenizin performansını artırmak ve sürdürülebilir verimliliğini sağlamak için tasarlanmıştır. 
 4. DynCash, güçlü algoritmasıyla işlemleri daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirir.
 5. DynCash, işletmenizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve operasyonlarınızı daha hızlı ve verimli bir şekilde yapabilirsiniz.
 6.  

E-Belge (e-Fatura / e-Arşiv Fatura) Modülü

GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından düzenlenen standartlar çerçevesinde, faturanın online bir ortamda oluşturulması ve ibrazını içeren E-Belge (e-Fatura / e-Arşiv Fatura), DynCash’in sunduğu işlevsel modüller arasındadır.

e-Fatura / e-Arşiv Fatura mükellefi olan müşterisine hizmet sunan EnPOS yazar kasa (ÖKC) kullanıcısı işletmelerin ve DynCash satış otomasyonu kullanıcısı işletmelerin dahil olabileceği E-Belge Modülü, hızlı bir şekilde geçiş yapılabilen bir sistem olmanın yanı sıra, fatura başına maliyetlerinizi ciddi anlamda minimize ederek, işletme kârlılığınızı artıracak bir çözümdür.

E-Belge (e-Fatura / e-Arşiv Fatura) Modülümüz sayesinde, kullandığınız DynCash üzerinden çok rahat bir şekilde müşterilerinize e-Fatura / e-Arşiv Fatura düzenleyebilirsiniz.   

e-arşiv fatura, e-fatura

Diğer Katma Değerli Hizmet Modülleri

Gelişen ve kullanımı artan ödeme modüllerinden Chippin, PayCell, E-Pay, FastPay, MaxiLoyal, Sodexo vb. uygulamalar başta olmak üzere DynCash üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde elektronik ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

EnPOS ISS Kasa Güvenlik Yazılımı ile kasadaki hareketleri video görüntüsü ile entegre ederek, kasa denetimi için gerekli bilgilere anlık olarak erişebilirsiniz.

Reklam ve Anket Medya modülü ile müşteri ekranınızda reklam, tanıtım vb. videoları istediğiniz sürelerde oynatabilirsiniz, hazırladığınız anketleri müşterilerin pratik bir şekilde onaylamasını sağlayabilirsiniz.

EFT – POS Modülü

Satış noktalarında, müşterilerinizden banka kartı, kredi kartı, temassız ve mobil ödeme gibi çeşitli yollar ile ödeme alabileceğiniz EFT-Pos sistemi, DynCash’e entegre edilmiş çözüm odaklı modüllerden bir tanesidir.

EFT-POS Modülü ile ödeme terminallerinizde işlemlerinizi hızlı, güvenli ve kusursuz bir şekilde sürdürürken, bu modül ile satış süreci esnasında yapmanız gereken işlemleri daha rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

eft pos modülü

Kasiyer Anlık Yetki Modülü

DynCash Kasiyer Anlık Yetki Modülü ile kasiyerin onay gerektiren işlem yaptığı durumlarda SMS ve link ile gelen şifreyi hızlıca onaylayabilirsiniz, web servisten işlem detaylarını raporlayabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizi daha az bekletirken, zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.

DynCash Neler Yapabilir?

 • Klavye veya mouse gerektirmez, bilgisayar ya da dokunmatik ekrandan çalışır.
 • Terazi, masa / el tipi barkod okuyucu, EFT-POS, müşteri ekranı gibi çevre birimleriyle uyumludur.
 • Tüm ERP programlarıyla çalıştırılabilir.
 • İnternetle çalışma özelliğinin yanı sıra internet kesildiğinde de sorunsuz çalışır.
 • Her kasiyer tarafından kolayca kullanılabilir, eğitim gerektirmez.
 •  
yn500-e arşiv, e fatura özelliği
 • Yemek çekleri ile uyumlu çalışır.
 • E-Fatura ve E-Arşiv Fatura düzenleyebilir.
 • Kasiyeri anlık yetkilendirebilir.
 • Çoklu ödeme seçeneği ve yemek çekiyle ödeme bölebilir.
 • Türk Lirası ve döviz ile ödeme alabilir.
 • EFT-POS modülü ile ödeme işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlar.
 • Fast Food satış ekranıyla self servis işletmelerin satışlarını hızlandırır.