EnPOS Bilişim

EnPOS kampanya

EnPOS’tan 4’ü Bir Arada Kampanyası

4’ü Birarada Kampanya Kapsamında;

📌 Yüksek performanslı, çift ekranlı all-in-one PC’miz N-POS Max,
📌 İster tek şube, ister yüzlerce şubesi olan, işletmenizin tüm satış süreçlerini tek merkezden yönetmenize olanak tanıyan, operasyonu en üst seviyeye taşıyan perakende süreç yönetimi ve satış yönetimi yazılımımız DynMasterFull.

* DynMasterFull ile ürün, fiyat kampanyaları düzenleyebilir, sadakat-puan uygulamasından promosyon / özel gün uygulamalarına kadar tüm kasalarınızda veri girişlerini tek bir yerden yaparak müşteri tanımlamalarını yapabilirsiniz.

📌 100.000 adet e-Fatura ve e-Arşiv Fatura İletimi
📌 ERP Programınıza Entegre

**Kampanya süresi: Stoklarla Sınırlıdır.
***KDV Dahil Değildir.

DynMaster

İşletmenizin Tüm Satış Süreçlerini Merkezden Yönetin

DynMaster, perakende işletmelerin tüm satış süreçlerini yönetmelerine yardımcı olur ve işlerini daha verimli hale getirir.

İster tek şubeniz olsun ister yüzlerce; DynMaster hepsini tek merkezden kolaylıkla yönetmenizi sağlar.

DynMaster, tek ya da çok şubeli perakende veya ihtisas mağazaları için operasyonu en üst seviyeye taşıyan perakende süreç yönetimi olup, işletme ihtiyacına göre iki farklı uygulama çözümü vardır.

 1. DynMasterLITE
 2. DynMasterFULL

DynMasterLITE

Yazar kasanın yönetilmesini ve kasa ayarları haricinde kasaya temel düzeyde veri gönderimi yapılmasını sağlayan ara birim uygulamasıdır.

Uygulama ile; kasa tanımı ve konfigürasyonu, kasiyer ve satış personeli tanımı ve yetkilendirmesi gibi kasa yönetim işlevleri temel yapıda desteklenir.

Bunun yanı sıra kampanya, puan, indirim çeki, raporlama fonksiyonları haricinde kasalara ürün ve müşteri bilgilerinin gönderilmesi işlemleri de yapılabilir.

DynMasterFULL

Kullanıcı dostu arayüzü, işlevsel fonksiyonları ile kolay kullanım ve hızlı işlem yapma avantajı sunarak kasaların anlık olarak yönetilmesini sağlayan bir arka ofis uygulamasıdır.

Çok şubeli işletmelerde; veri aktarımında farklı alt yapıları kullanan kasaların tek noktadan aynı komutlarla yönetilmesini ve takibini sağlar.

Merkez, şube ve kasa bazlı yönetim özelliğiyle kasalardan alınan verilerin raporlanarak işlenmesinde ve yorumlanmasında büyük avantaj sunar.

Kasa tanımı ve konfigürasyonu, kasiyer ve satış personeli tanımı ile yetkilendirmesi, ürün, reyon, müşteri, sadakat kartı, kampanya, promosyon, puan, indirim ve hediye çeki, ileti yönetim sistemi, e-belge, pazar yeri ve mobil ödeme entegrasyonları vb. işlevlerin tanımlanması ve kasalara gönderilmesi işlevleri sağlanır.

DynMaster Size Ne Sunuyor?

DynMaster; 

📌 Ürünlerden barkodlara, fiyatlardan kampanyalara, sadakat-puan uygulamasından müşterilere kadar tüm kasalarınızda veri girişlerini tek bir yerden, DynMaster’dan tanımlayabilirsiniz.

📌 Satış, kampanya, ürün, fiyat, müşteri, kasa cirosu vb. tüm işlemlerinizi anlık olarak takip edebilir, dilerseniz raporlayabilir ve arzu ettiğiniz esneklikte analiz edebilirsiniz.

📌 Oluşturduğunuz kampanyaları anında test edip tek seferde tüm kasalara gönderebilirsiniz.

📌 Yazar kasada yapılan her işlemi kaydeden EnPOS güvenlik yazılımımız ISS’in görüntü üzerine kaydettiği tüm satış bilgilerine DynMaster ile bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan ulaşabilirsiniz.

Siz Komut Verin, O Sizin İçin Yönetsin

DynMaster, bir perakende satış yönetimi yazılımıdır. Perakende sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için bir dizi modüller sunar. Bu modüller arasında, müşteri yönetimi, satış takibi, ürün fiyat değişimleri, insert oluşturma, hızlı etiket tasarımı ve baskısı, terazi dosyası oluşturma, alt barkod ve varyant tanımlamaları, kasa ve kasiyer yönetimi, çoklu ödeme seçenekleri, kredi kartı ve mobil ödeme entegrasyonları, e-fatura, e-arşiv fatura modül tanımlamaları, dönem oluşturma, veri yedekleme işlevleri ile muhasebe entegrasyonları başta olmak üzere birçok fonksiyonu bulunur. Bu sayede, işletmeler tüm satış sürecini yönetebilir ve işlerini daha verimli hale getirebilirler.

DynMaster, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve kolayca özelleştirilebilir. İşletmeler, kendi ihtiyaçlarına uygun olarak modüllerin bir bölümünü ya da tümünü seçebilir ve kullanabilirler.

 • Satış ve Stok Takibinizi Kolaylaştırın

  DynMaster'ın satış takibi özelliğiyle işletmelerin satışları hakkında gerçek zamanlı verileri kasalardan bir komutla toplamasına ve mevcut stok yönetimini kolaylaştırmalarına yardımcı olur.

 • Satışlarınızı Artırın

  DynMaster'ın müşteri sadakat yönetimi, puan ve promosyon işlevleri işletmelerin satışlarını artırmalarına ve müşterilerin ilgisini çekmelerine yardımcı olur.

 • Muhasebe Entegrasyonu

  DynMaster'ın muhasebe entegrasyonu işletmelerin muhasebe kayıtlarını otomatikleştirmelerine, zaman ve operasyon maliyetlerinden tasarruf etmelerine olanak tanır.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

DynMaster‘ın müşteri yönetimi modülü, müşteri ilişkilerinizi güçlendirmenize ve müşterilerinizi daha iyi anlamanıza olanak tanır.

DynMaster ile tüm kasalarınızdaki müşteri tanımlamalarını yapabilir, müşteri harcama alışkanlıkları, ziyaret sayıları, ziyaret sıklıkları, tercihleri vb. tüm verilerini raporlayabilirsiniz. Buna bağlı olarak (CRM) yeni pazarlama stratejilerinizi DynMaster desteğiyle geliştirebilirsiniz.

dynmaster satış yazılımı
dynmaster satış otomasyon yazılımı

Özel Tanımlamalar

Üründen fiyatlara, kampanyadan müşteriye kadar tüm kasalarınızda veri girişlerini tek bir yerden tanımlayabilirsiniz. İster tek ister çoklu olarak seçtiğiniz kasalarda aktif edebilir, tüm kontrolünüzü tek bir merkezden yönetebilirsiniz.

Kampanya/Promosyon Modülü

Ürün, fiyat kampanyaları düzenleyebilir, özel gün uygulamaları yapabilirsiniz. Seçilmiş gruplara özel kişiselleştirilmiş pazarlama uygulamalarını esnek ve kapsamlı biçimde yönetebilirsiniz.

dynmaster kampanya sihirbazı
dynmaster raporlama

Raporlama

Ürün, fiyat, müşteri, satış, kampanya vb. tüm işlemlerinizi raporlayabilir, dilediğiniz esneklikte analiz edip işletmenizin stratejilerini buna göre belirleyebilirsiniz.

EnPOS

Kusursuz DynMaster'ın İşletmenizi Yeniden Tanımlayacak Özellikleri

DynMaster Satış Yönetim Yazılımı

 • Sipariş Yönetimi:

  Müşterilerinizin siparişlerini kolayca yönetebilirsiniz.

 • Satış ve Stok Yönetimi:

  Gerçek zamanlı verileri kasalardan bir komutla toplayarak mevcut stok yönetiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

 • Fiş, e-Fatura, e-Arşiv Fatura Yönetimi:

  Tüm satış fişlerinizi ve faturalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

 • Kasa Yönetimi:

  Kasa ve kasiyer tanımlamaları ve ISS ile güvenli bir şekilde ödeme alabilir ve kazançlarınızı takip edebilirsiniz.

 • Müşteri Yönetimi:

  Müşterilerinizin verilerini toplayabilir, analiz edebilir, çeşitli promosyon, puan, hediye çeki vb. kampanyalarla müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

 • Kampanya Yönetimi:

  Kampanyalarınızı oluşturabilir, yönetebilir ve sonuçlarını takip edebilirsiniz.

 • Mağaza Yönetimi:

  İster tek ister çok şubeli olsun, mağaza yönetimini tek bir platformdan yapabilirsiniz.

 • İş Zekası:

  Verileri analiz ederek işletmenizin daha iyi performans göstermesine yardımcı olabilirsiniz.

 • EFT-POS Terminali:

  Entegre EFT-POS terminali sayesinde işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

 • Mobil Uygulama:

  DynMaster'ın mobil uygulaması sayesinde, işletmenizi her yerden takip edebilir ve yönetebilirsiniz.