EnPOS Bilişim

Perakende Sektöründe Çözüm Ortağınız

EnPOS, geliştirdiği yazılımlar ve ürettiği donanımlar ile perakende sektöründe önemli bir çözüm ortağıdır. 30+ yıl sektör deneyimini kalitesiyle birleştiren EnPOS, çeşitli ürün seçenekleriyle perakende sektörünün en çok tercih edilen ve takip edilen firmalarındandır.

yn500 perakende
perakende sektörü, satış otomasyon sistemleri

Mağazanızı Geleceğe Hazırlayın

  • Perakende faaliyetlerini çok hızlı gerçekleştirmenizi sağlıyoruz,
  • 365 gün teknik destek hizmeti sunuyoruz,
  • Tüm satış otomasyonlarına uyumlu ürünler geliştiriyoruz,
  • Aynı anda binlerce yazar kasa istasyonunu sorunsuz yönetmenizi sağlıyoruz,
  • Markanıza özel esnetilebilir yazılım desteği sunuyoruz,
  • Ürün ve hizmetlerimiz ile hızlı yatırım getirisi sağlıyoruz,

EnPOS Perakende

Perakende sektöründe destek verdiğimiz bazı iş ortaklarımız

Aytemiz Petrolcülük

Aytemiz Petrolcülük istasyonları için EnPOS firmasının N-POS yazar kasa çözümünü tercih etmiştir. N-POS yazar kasalar istasyon marketlerimizde Mikro programıyla SQL ortamında tam entegrasyon sağlamaktadır.

“Aytemiz Petrolcülük”

Erdoğan Çarşı

Polatlı’nın en büyük tuhafiyelerinden biri olan “Erdoğan Çarşı” nın sahibi Sayın Mehmet Mızrak EnPOS‘un N-POS yazar kasa ile oluşturduğu satış çözümünü şöyle anlatıyor;

“Yazar kasa olarak dokunmatik ekranlı N-POS YN100 kullanıyoruz. Tüm işlemlerimiz pratik ve hızlı. Tadilat fişi, gider makbuzu, hediye çeki ve ürün değişim fişleri de QR kod kullanılarak da yapılabiliyor. Böylece ürün giriş / çıkış işlemlerini takip etmek mümkün oluyor. Yazar kasa ile entegre çalışan, Vega Yazılımı ve Tekstil arabirimi kullanılıyor.”

Mağazınızı Uçtan Uca Yönetin

Her İşlemi Yapan Bir Alışveriş Merkezi

Mağazanızın bir bütün olabilmesi için gerekli olan iş akışını sağlayan, tüm süreçleri basitleştirerek uçtan uca çözümler sunuyoruz. Oluşabilecek aksaklıkları doğrudan çözmenize yardımcı oluyoruz. 

Yönetim departmanından ön uca, POS’tan ödemelere, mobilden kampanya ve sadakat programlarına kadar her yerde yanınızdayız.

Globalleşen dünyada perakende sektörününde en büyük ihtiyaçlarından birinin teknoloji olduğunu biliyor, 30+ yıl tecrübemizle yazılımdan donanıma perakende sektörüne yön gösterici olmaya devam ediyoruz.

Teknoloji
Yazılım Geliştirme 94%
Teknik Destek
81 İl'de 365 Gün Servis Desteği 86%
Sektör Çalışması
48 İş Ortağı İle Perakende Sektörü Lideri 91%