EnPOS Bilişim

Ar-Ge ve Üretim

İnovasyon ve Yenilikçi Dizayn ile Geleceğin Çözümlerini Şekillendiriyoruz

30 yıllık tecrübemiz ve yenilikçi çözümlerimizle perakende sektöründe öncü teknoloji firması olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu başarıyı, güçlü Ar-Ge ekibimiz ve sürekli yenilikçi çalışmalarımıza borçluyuz. Kurulduğumuz günden bugüne en büyük yatırımımızı Ar-Ge’ye yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim için Ar-Ge, sürekli olarak kendimizi geliştirme ve daha iyiye ulaşma yolculuğumuzu ifade ediyor. Ar-Ge çalışmalarımız, tutku dolu ve yenilikçi teknik ekibimiz tarafından yürütülüyor.

Sektördeki son trendleri yakından takip ediyor ve teknolojik gelişmeleri sürekli olarak değerlendiriyoruz. Her zaman sizlere güncel ve ileri düzey çözümler sunabilmek için çabalıyoruz.

ar-ge ve üretim

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak araştırma yapar, test eder ve iyileştirme süreçlerini uygularız. Geri bildirimleriniz her zaman, bizim için çok değerlidir. İşletmenizin ihtiyaçlarını anlamaya çalışarak, sizinle birlikte iş birliği içinde çözümler üretiyoruz.

Başarımız; sizin başarılarınızı desteklemekten geliyor. İşletmenizin büyümesi ve gelişmesi bizim her zaman önceliğimizdir. Sizlere  yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunarak, işletmenizin rekabet gücünü artırmak ve verimlilik katmak ana hedeflimiz.

Bilgisayar bağlantılı yazar kasa onayını alan ilk firma olmanın haklı gururuyla inovasyon alanında yükselişimizi sürdürüyor, farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunmak için yenilikçi fikirlerimizi hayata geçiriyoruz.

“Yenilikçi Fikirlerle İşletmelerinizi Daha İleriye Taşıyoruz”

“Keşfedin, Geliştirin, Sınırları Zorlayın“

Ekibimizdeki mühendislerimiz, teknik çalışanlarımız, yazılım geliştiricilerimiz ve tasarımcılarımız, sizlerin ihtiyaçlarını anlamak ve yenilikçi çözümler üretmek için bir araya geliyor. İşletmelerinizin verimliliğini artırmak, satış süreçlerinizi kolaylaştırmak ve müşteri deneyimini mükemmelleştirmek için en son teknolojileri kullanıyoruz.

Ekip olarak, geleceğin teknolojilerini şimdiden şekillendiriyoruz. İnovasyon ve yaratıcılık, bizim için vazgeçilmez değerlerdir. İşletmelerin değişen ihtiyaçlarına uyum sağlamak ve onlara rekabet avantajı sağlamak için sürekli olarak yeni çözümler geliştiriyoruz.

Yazılımdan donanıma, cihazların endüstriyel tasarımından üretimine kadar tüm süreçleri kendi bünyemizde yapmaya ve yenilikçi tasarımlar ile sektöre yön vermeye devam ediyoruz.

Yerli tasarım, yerli üretim sloganından yola çıkarak, kapasitemizi artırmak maksadıyla kurmuş olduğumuz yeni üretim tesisimizde, uluslararası standartlara ve kurallara uygun üretim yapmaktayız. Tek vardiyada aylık 11.000 adet bilgisayar bağlantılı yazar kasa üretme kapasitesine sahip olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sizleri de EnPOS ailesine davet ediyor, yenilikçi çözümlerimizle işinizi bir adım öteye taşımak için bize katılmaya çağırıyoruz.