EnPOS Bilişim

Kalite Belgelerimiz

EnPOS olarak, yüksek kalite standartlarına uygun ürün ve hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz…

Kalite politikamız, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza mükemmel hizmet ve ürünler sunmak üzerine odaklanmıştır. Tüm paydaşlarımızın beklentilerini aşmak ve onlara katma değerli bir deneyim sunmak için yüksek kalite standartlarını titizlikle sağlıyoruz.

Aldığımız tüm kalite belgelerimiz, sertifikasyonlarımız, sürekli iyileştirme ve müşteri odaklılık ilkelerimizin bir yansıması olup, kalite belgelerimizin gereklerini kendi bünyemizde yaşayarak uyguluyoruz.  Böylelikle müşterilerimize, iş ortaklarımıza, sektördeki diğer paydaşlara, güvenilirliğimizi ve yüksek kalite standartlarımızı da yansıtıyoruz.

Tüm bunları yaparken; her işimizde sürekli iyileştirme prensibi ile hareket ediyor, kalitemizi daha da arttırmak için geliştirmeler yapıyoruz. Tüm çalışanlarımızın müşteri odaklı bakışı, kalite bilincini ve becerilerini geliştirmek için eğitim  programlarına önem veriyoruz.

Paydaşlarımızla ilişkilerimizi geliştiriyor, ürün ve hizmetlerin ötesinde güvene dayalı bir iş birliği içinde ortak hedeflere ulaşmak için birlikte çalışıyoruz.

EnPOS olarak, kalite politikamızı her gün uygulayıp geliştirmek ve sizlerle birlikte başarıya ulaşmak için buradayız.

Kalite Belgelerimiz;

TS ISO 10002:2015 - Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

ISO/IEC 20000-1:2018 Bilgi Teknolojileri - Hizmet Yönetimi

ISO 9001:2015 - Kalite Yönetim Sistemi

TS ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

OHSAS 18001:2007 - İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi

ISO 22301:2019 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi