EnPOS Bilişim

DynKitchen

DynKitchen, restoran, fastfood, kafe, bar, pastane, patiseri ve paket servisi yapan işletmelerin, sipariş yönetimi, stok takibi, menü yönetimi gibi işlemleri yapabildikleri; operasyonel süreçlerini optimize etmelerine ve müşteri deneyimini geliştirmelerine yardımcı olan harika bir satış otomasyonudur.

Restoran, kafe ve gıda sektöründe satış süreçlerinizi DynKitchen’a bırakın…

Lezzetli yemeklere, içeceklere, misafirlere odaklanın, geri kalan her şeyi DynKitchen Halletsin...

Kolay bir kullanımı olan DynKitchen ile;

📌 Masa açma-taşıma-birleştirme,

📌 Paket servisi,

📌 Mutfak fişi,

📌 Reçete Oluşturma,

📌 Cari tanımlama,

📌 Adisyon, satış belgesi gibi işlemlerini hızlıca yapma,

📌 Parçalı ödeme alma ve kapama,

📌 Telefon ile müşteri aradığında müşteri yaratma,

📌 Satış Raporu alma,

ve benzeri bir çok fonksiyonu sayesinde işlemlerinizi DynKitchen sorunsuz halleder.

dynkitchen cafe yönetim yazılımı

DynKitchen Size Ne Sunuyor?

DynKitchen, restoran ve kafe gibi işletmelerin sipariş yönetimi ve mutfak operasyonlarını kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiş online-offline çalışma özelliğiyle işlemlerinize ve işletmenizdeki operasyonel süreçlerinize verimlilik katan bir yazılımdır.

Müşteri siparişlerinin alınmasından, mutfağa iletilmesine ve sonrasında ödeme alınmasına kadar tüm süreçleri otomatize etmektedir.

Kullanım Kolaylığı

Dokunmatik sistemlerde çalışabilmesi için özel olarak dizayn edilmiş ekranları sayesinde çok kolay kullanılabilir, eğitim gerektirmeyecek kadar pratikdir.

DynKitchen Kafe ve Restoran Yönetim Yazılımı

 • Müşteri Yönetimi

  Müşterilerinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve onları daha iyi tanımak için DynKitchen, çağrılarınızı Caller ID üzerinden otomatik olarak tanır ve müşteri verilerini otomatik olarak kaydeder. Böylece, müşteri bilgilerini tekrar tekrar girmenize gerek kalmaz ve her müşteriyle daha kişisel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ayrıca, sadık müşterilerinizi tanıyabilir, onlara özel teklifler sunabilir ve geri bildirimlerini takip edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini artırmak, kafeterya veya restoranınızı daha başarılı hale getirmek için DynKitchen Müşteri Yönetimi özelliğini keşfedin!

 • Sipariş Yönetimi

  DynKitchen, restoran veya kafelerin sipariş sürecini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. DynKitchen, tüm siparişlerinizi tek bir ekrandan yönetmenizi sağlar ve siparişlerin hazırlık aşamasında olduğu durumu anlık olarak takip etmenizi mümkün kılar. Bu sayede, sipariş hatalarını minimize eder ve müşteri memnuniyetini arttırır.

 • Paket Servisi Yönetimi

  DynKitchen, size hızlı ve sorunsuz bir paket servisi yönetim deneyimi sunuyor. DynKitchen sayesinde paket siparişlerini kolayca alabilir, hazırlayabilir ve teslimatlarını takip edebilirsiniz. Böylece ekibinizin zamandan tasarruf etmesini sağlar ve müşterilerinizin memnuniyetini artırır. Siparişleri doğru ve zamanında teslim etmek için DynKitchen'ın gücünü keşfedin ve paket servisi hizmetlerinizde fark yaratın!

 • Satış ve Stok Yönetimi

  DynKitchen, restoran ve kafelerin satış ve stok yönetimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. DynKitchen, ürünlerinizi, fiyatlarınızı, satışlarınızı, siparişlerinizi gerçek zamanlı olarak takip edebilir ve stok seviyelerinin anlık olarak ölçülmesine ve işletmenin tedarik zinciri yönetimine yardımcı olur. Ayrıca, stokta azalan ürünler hakkında uyarılar vererek stok seviyelerinin düzenli bir şekilde takip edilmesini sağlar.

 • Menü Yönetimi

  DynKitchen, restoran veya kafelerin menülerini yönetmelerine olanak sağlar. DynKitchen’da menü öğelerini kolayca ekleyebilir, değiştirebilir ve silebilirsiniz. Ayrıca, menü öğelerinin fiyatlarını ve stok durumlarını da güncelleyebilirsiniz. Bu sayede, işletmenizin menüsünü düzenli olarak güncelleyebilir ve müşteri taleplerine daha hızlı yanıt verebilirsiniz.

 • Masa Yönetimi

  DynKitchen, restoran ve kafelerin masa yönetimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. DynKitchen, müşterilerinizin masalarını kolayca yönetmenizi sağlar. Masa birleştirme, masa ayırma ve hesap bölme işlemlerini yapabilir, müşterilerinize tahsis edilen masa numaralarını belirleyebilir ve masa değişimini güncelleyebilirsiniz. Her masanın sipariş durumu ile sipariş teslim sonrası durağan geçen zamanı takip ederek yönetebilir ve ilave sipariş önerisi sunarak, masa sipariş verimliliğini artırabilirsiniz. Bu sayede, müşterilerinize daha hızlı hizmet verir ve işletmenizin karlılığını arttırırsınız.

 • Dokunmatik Müşteri Ekranı

  Müşterilerinizin ödeme bilgilerini takip etmesine ve anketi yanıtlamasına olanak tanıyan dokunmatik bir müşteri ekranı ile rakiplerinize karşı fark yaratan müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz.

 • Kampanya ve Promosyon Yönetimi

  DynMaster’da hazırlayacağınız çeşitli promosyon, puan, hediye çeki vb. kampanyalarınızı DynKitchen’da uygulayabilir, onları yönetebilir ve takip edebilirsiniz. Müşterilerinizin verilerini toplayabilir, analiz edebilir, müşteri memnuniyetini artırabilir ve sonuçlarını izleyebilirsiniz.

 • Entegrasyon

  DynKitchen, farklı yazılımlarla da sorunsuz bir şekilde entegre olabilen bir kafe/restoran yazılım olarak tasarlanmıştır. Bu entegrasyon sayesinde, siparişlerin yemek hazırlama süreci ile senkronize edilmesi ve müşteri bilgilerinin otomatik olarak güncellenmesi gibi işlemler otomatikleştirilebilir. DynKitchen ayrıca, üçüncü taraf uygulamalarıyla da entegre olabilir, böylece işletmelerin farklı platformlar arasında veri alışverişini sorunsuz bir şekilde yönetmesine olanak tanır.

E-Belge (e-Fatura / e-Arşiv Fatura) Modülü

GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından düzenlenen standartlar çerçevesinde, faturanın online bir ortamda oluşturulması ve ibrazını içeren E-Belge (e-Fatura / e-Arşiv Fatura), DynKitchen’in sunduğu işlevsel modüller arasındadır.

e-Fatura / e-Arşiv Fatura mükellefi olan müşterisine hizmet sunan EnPOS yazar kasa (ÖKC) kullanıcısı işletmelerin ve DynKitchen satış otomasyonu kullanıcısı işletmelerin dahil olabileceği E-Belge Modülü, hızlı bir şekilde geçiş yapılabilen bir sistem olmanın yanı sıra, fatura başına maliyetlerinizi ciddi anlamda minimize ederek, işletme kârlılığınızı artıracak bir çözümdür.

E-Belge (e-Fatura / e-Arşiv Fatura) Modülümüz sayesinde, kullandığınız DynKitchen üzerinden çok rahat bir şekilde müşterilerinize e-Fatura / e-Arşiv Fatura düzenleyebilirsiniz.   

e-arşiv fatura, e-fatura
muhasebe uyumlu

Diğer Katma Değerli Hizmet Modülleri

Gelişen ve kullanımı artan ödeme modüllerinden Chippin, PayCell, E-Pay, FastPay, MaxiLoyal, Sodexo vb. uygulamalar başta olmak üzere DynKitchen üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde elektronik ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

EnPOS ISS Kasa Güvenlik Yazılımı ile kasadaki hareketleri video görüntüsü ile entegre ederek, kasa denetimi için gerekli bilgilere anlık olarak erişebilirsiniz.

Reklam ve Anket Medya modülü ile müşteri ekranınızda reklam, tanıtım vb. videoları istediğiniz sürelerde oynatabilirsiniz, hazırladığınız anketleri müşterilerin pratik bir şekilde onaylamasını sağlayabilirsiniz.

EFT – POS Modülü

Satış noktalarında, müşterilerinizden banka kartı, kredi kartı, temassız ve mobil ödeme gibi çeşitli yollar ile ödeme alabileceğiniz EFT-Pos sistemi, DynKitchen’e entegre edilmiş çözüm odaklı modüllerden bir tanesidir.

EFT-POS Modülü ile ödeme terminallerinizde işlemlerinizi hızlı, güvenli ve kusursuz bir şekilde sürdürürken, bu modül ile satış süreci esnasında yapmanız gereken işlemleri daha rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

eft pos modülü

Kasiyer Anlık Yetki Modülü

DynKitchen Kasiyer Anlık Yetki Modülü ile kasiyerin onay gerektiren işlem yaptığı durumlarda SMS ve link ile gelen şifreyi hızlıca onaylayabilirsiniz, web servisten işlem detaylarını raporlayabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizi daha az bekletirken, zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.

DynKitchen Neler Yapabilir?

DynKitchen,

 • Masa, Paket Servis, Müşteri Adisyonu takibi yapar,

 • Dokunmatik Ekranlı Bilgisayar, PC, veya Dokunmatik Ekranlı El terminali ile çalışır,

 • Barkodlu ve Gramajlı ürünleri satabilir,

 • Nakit, Kredi Kartı, Yemek Fişi gibi ödeme araçlarıyla hesap alabilir bunların ayrı ayrı raporlarını tutar,

 • Hesap pusulasının ve mutfak listesinin özet yazdırılmasını sağlar,

 • Resmi adisyon yazdırabilir,

 • Resmi adisyon yazılmış olanları ve yazılmamış olan ürünlerin takibini yapar uyarı verir,

 • Fatura Kesebilir,

 • Günlük Kasa işlemlerini tutabilir (Giriş-Çıkış),

 • Sipariş anında porsiyon envanter takibi yapar,

 • DigitalLED Pano kullanarak müşteri sıra numarası takibi yapar,

 • Stok seviyesi takibi yapar,

 • FastFood tarzı çalışan işletmelerde “Marka” fişi düzenler,
 • Mutfak, Bar, Hazırlama Kontrolleri yapar,
 • Ürünler istenilen her yazıcıya yönlendirir,
 • Paket Servisi, müşteri takibi yapar, Caller IDyi destekler,
 • Paket serviste alınmayan ücretlerin açık hesapta takibini sağlar,
 • Yemek Sepeti ile koordineli çalışır. Yemek Sepetinden gelen siparişleri DynKtichen paket servisine aktarır,
 • Müşteri Kartı Uygulamaları Yapabilir Müşteri Kartı kullanan müşterinin ne zaman geldiği ne sipariş verdiği ve ne kadar iskonto kullandığını görebilir,
 • Yapılan İskontolarda, İkramlarda, İptallerde sebeplerini görebilir,
 • Mutfağa Bilgi mesajları gönderebilir “Bu özellik hesap pusulasına yansımaz”
 • İstediğiniz anda restoranın o anki durumunu Otomatik Bilgilendirme Mailleri Yollayarak, servis durumunu, kasa durumunu vs. izleyebilir.
 • Para üstü hesaplayabilir,
 • Eski Pusulalarınıza tek tuş ile ulaşabilirsiniz,
 • Happy Hour uygulamaları Gerçekleştirebilir,

 • Gün sonu raporu ile tek bir sayfada, gün içindeki bütün aktiviteleri raporlar,

 • Farklı amaçlar için tasarlanmış işlevsel raporlar alınabilir,
 • Kişi Sayısını destekler (Kadın, Erkek, Çocuk vs.) ayrı ayrı raporlarını görür,
 • Açık Hesap Çalışabilir, Açık hesap çalışan müşterilerin bütün bilgilerini takip edebilir(Raporlar),

 • Açık hesap çalışılan müşterilerin indirim isteğine cevap verebilir(Mutabakat),

 • Üretim kontrolü yapabilir (Gerekli veriye ulaştıktan sonra hafta boyunca gelen siparişlere göre istatistik tutabilir,

 • Hammadde sarfiyat raporu alabilir,

 • Kullanıcıları arasında yetkilendirme yapılabilir,

 • Yetki dahilinde iskonto, ikram, kuver işlemleri yapabilir,

 • DynKitchen, EnPOS ve diğer Yazılım Programları ile entegre çalışır.

 • DynMaster FULL yazılımı ile de çok daha detaylı işlemler yapabilirsiniz,

 • İşletme faaliyetlerini baştan sona kontrol altına alabilir ve kullanıcısına kazandırır,

 • Kullanım çok kısa eğitim sürelerinde öğrenilir.

 • Kolay ve keyifli bir kullanım şekli vardır.