EnPOS Bilişim

DynSmart

Tek Kasa veya Yüzlerce Kasa,
Her Zaman Yüksek Performans!

Sektör ihtiyaçlarının titizlikle analiz edildiği, müşteri odaklı bir yaklaşımla geliştirilen DynSmart, EnPOS’un  perakende çözümleri arasında en yenilikçi ürünü.

Bulut tabanlı yazılımımız DynSmart ile işletmenizin ön ve arka ofisini sorunsuz bir şekilde entegre ederek, daha verimli ve modern bir yönetim deneyimi sağlayabilir ve sizlerin rekabette bir adım öne geçmenize yardımcı olabiliriz.

DynSmart, perakende sektöründe işletmelerin karşılaştığı zorlukları göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Kapsamlı özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, satışlarınızı izlemek, envanterinizi yönetmek gibi kolaylıkları dışında, stok yönetimi ile, ürünlerinizin ilk noktadaki tedariğinden  itibaren raflardan satışına kadar süreçlerinizi kontrol edebilirsiniz. DynSmart ile çalışanlarınızı takip etmek ve müşterilerinizle etkileşimde bulunmak da artık daha kolay ve verimli bir hale geliyor.

Bulut tabanlı (Cloud) yapısı, DynSmart’ın esnekliğini ve erişilebilirliğini artırırken, hayati verilerinizi güvenli bir şekilde depolamanızı sağlıyor.

DynSmart, ön ofis ve arka ofis entegrasyonunu mükemmel bir şekilde sağlar. Satışlarınızı hızlı ve doğru bir şekilde kaydedebilir, envanterinizin güncel durumunu takip edebilir, siparişleri kontrol edebilir ve müşteri sadakat programlarınızı etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.  DynSmart ayrıca, personel yönetimi, raporlama ve analiz gibi işletme yönetimi süreçlerinizi de kolaylaştıran özellikler sunar.

Sektördeki rakiplerinize göre daha etkili, esnek ve karlı bir şekilde iş yapmanızı sağlayan DynSmart ile uyumlu ödeme çözümlerimiz ve yazar kasalarımız sayesinde işletmenizin performansını daima izleyebilir, e-fatura ve e-arşiv fatura gibi belgeleri kolayca düzenleyebilir, raporları anında görüntüleyebilir ve verimliliği artırıcı adımlar atabilirsiniz.

EnPOS, DynSmart ile perakende işletmenizi modernize etmenize ve rekabette öne geçmenize yardımcı oluyor, müşteri memnuniyetini artırmak ve rekabet gücünüzü güçlendirmek için size özel avantajlar sunuyoruz.

Kolay Kullanım, Her Yerden Erişim

Anahtar teslim ve her işletmeye özel olarak kurgulanan DynSmart müşterilerinize sorunsuz ve hızlı bir ödeme deneyimi sağlamak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Yazılımımız, özellikle perakende sektörü için marketler bakkallar, cafeler, restoranlar da dahil olmak üzere, ister bayisi olan, isterse tek şubesi olan tüm işletmeler için tasarlanmış bir dizi araç kullanarak mağazanızı verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Tek noktadan, hızlı entegrasyon sayesinde yatırım maliyetlerini de minimumlara ulaştırmış olursunuz.

DynSmart ERP çözümlerimizi, bulut teknolojisi servisi olarak gereksinim duyduğunuz perakende süreçlerine tam entegre şekilde sunuyoruz. DynSmart’a kolayca üye olabilir, üyeliğiniz başladığı andan itibaren anında kullanmaya ve özelleştirmeye başlayabilirsiniz. İnternet bağlantınız olan her yerden ve her zaman anında erişim sağlayabilirsiniz.

Verilerinizi Güvenle Depolayın

Verilerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize hiç gerek yok. DynSmart, size sunduğu bulut hizmeti kapsamında verilerinizi koruyor ve kötü niyetli girişimlere karşı veri güvenliğinizi sağlıyor. Siber saldırılara ve veri kayıplarına karşı işletmeniz emin ellerde.

dynkitchen restoran yönetim yazılımı

Maliyet avantajından faydalanın

Herhangi bir ön donanım ya da yazılım kullanımı ve lisanslaması gerektirmeden DynSmart’ı işletmeniz için kullanabilirsiniz. Bulut yönetim ile sunucu ve diğer ön yatırım maliyetlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. İşletme ihtiyaçlarınız doğrultusunda, belirlediğiniz modüllere, ihtiyacınız kadar ödeme yapabilirsiniz. Kullanmadığınız hizmetler için ekstra bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz.

Kesintisiz ve güncel hizmetlerden sürekli faydalanın

DynSmart bulut bilişim alt yapısı ile sisteminizi sürekli güncel tutuyor. Versiyon geçişleri ya da regülasyon değişikliklerinden etkilenmez ve zaman kaybetmezsiniz. DynSmart ile yeniliklere kesintisiz ve anlık olarak uyum sağlayabilirsiniz.

İşletme ihtiyaçlarınıza göre sistemi kurgulayabilir, verimliliği artırabilirsiniz

DynSmart bulut tabanlı kobi yazılımı, işletmenizde artan operasyon ve veri trafiğinden etkilenmez. İhtiyaçlarınıza göre performansını yükseltebilir ve alternatif geçişler ile verimsiz zaman kaybının önüne geçebilirsiniz.

Birçok işletme tüm iş süreçlerini kolaylaştırmak için; tek bir sistem sunan EnPOS DynSmart kullanmanın avantajlarından yararlanıyor.

Hemen bizimle iletişime geçin ve bu devrim niteliğindeki çözümün avantajlarını keşfedin!