EnPOS Bilişim

DynFlex

Mağazanızın her yerinden tabletle satış yapın!

DynFlex, müşteri deneyimlerini iyileştirmek, sipariş, satış ve stok yönetimini kolaylaştırmak ve işletmenin operasyon performansını artırmak için tasarlanmış özel bir POS yazılımıdır. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve esnek bir yapıya sahiptir. 

Mağazanın herhangi bir yerinde Android tabletle siparişi tamamlayabilir ve kablosuz olarak anında satış fişi veya e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve sipariş fişi düzenleyebilirsiniz. Hem de online ve offline çalışma özellikleriyle… 

dynflex satış, satış yazılımı
dynflex perakende satış yazılımı

DynFlex Size Ne Sunuyor?

DynFlex, kullanıcı dostu arayüzü ve kullanım kolaylığı ile kullanıcı işlemleri süresini %65’e kadar kısaltır. Online veya offline çalışabilen DynFlex, Android işletim sistemine sahip dokunmatik PC ve tablet sayesinde klavye ve fareye gerek kalmadan pratik kullanım imkanı sunar. 

Bunun yanı sıra satış belgesi, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, gider pusulası ve fişlerdeki karmaşık satış hareketlerinin sadeleştirilerek belgeye yazılmasını sağlar.  

DynFlex, Çevre Birimleriyle Uyumlu ve Hızlı 

Barkod okuyucu, terazi, banka posu, EFT POS özellikli ÖKC gibi çevre birimleriyle sorunsuz çalışan ve birçok özelliğe sahip olan DynFlex, perakende sektörüne yön veren bir satış otomasyonudur. 

DynFlex Esnek Satış Yazılımı

 • Esnek ve Özelleştirilebilir:

  DynFlex, işletmenizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Birden fazla Android Tablet POS terminali kullanarak işlemleri daha hızlı ve verimli bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca, işletmenize özgü fiyatlandırma, indirim, promosyon gibi özellikleri de ekleyebilirsiniz.

 • Mobil Kullanım Kolaylığı:

  DynFlex, mobil kullanım kolaylığına sahiptir. Böylece, işletmenizi her yerden ve her zaman yönetebilirsiniz. Mobil cihazlarınızdan satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. DynFlex, kullanıcılara kolay öğrenme ve kullanım avantajı sağlar.

 • Satış ve Stok Yönetimi:

  DynFlex, satış ve stok yönetimini kolaylaştıran bir Android yazılımdır. Ürünlerinizi, fiyatlarınızı, satışlarınızı gerçek zamanlı olarak takip edebilir ve stok durumunuzu kolayca yönetebilirsiniz.

 • Fiş, e-Fatura, e-Arşiv Fatura Yönetimi:

  Tüm satış fişlerinizi ve faturalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

 • Müşteri Yönetimi:

  Müşteri deneyimini iyileştirmek için tasarlanmıştır. Müşterilerinize özel teklifler, indirimler ve promosyonlar sunabilirsiniz.

 • Promosyon Yönetimi:

  DynMaster’da hazırlayacağınız çeşitli promosyon, puan, hediye çeki vb. kampanyalarınızı DynFlex’te uygulayabilir, onları yönetebilir ve takip edebilirsiniz. Müşterilerinizin verilerini toplayabilir, analiz edebilir, müşteri memnuniyetini artırabilir ve sonuçlarını izleyebilirsiniz.

 • Verimli ve Hızlı:

  DynFlex, yüksek hızlı Android işlemcisi sayesinde işlemleri daha hızlı ve daha verimli bir şekilde gerçekleştirir. Bu da işletmenin operasyon performansını artırır ve müşteri memnuniyetini yükseltir.

 • Raporlama:

  Satış verilerinizi analiz ederek, işletmenizin performansını anlık ölçebilir ve dönemsel planlamanızı yapabilirsiniz.

 • EFT-POS Terminali:

  Entegre EFT-POS terminali sayesinde işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

E-Belge (e-Fatura / e-Arşiv Fatura) Modülü

GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından düzenlenen standartlar çerçevesinde, faturanın online bir ortamda oluşturulması ve ibrazını içeren E-Belge (e-Fatura / e-Arşiv Fatura), DynFlex’in sunduğu işlevsel modüller arasındadır. 

e-Fatura / e-Arşiv Fatura mükellefi olan müşterisine hizmet sunan EnPOS yazar kasa (ÖKC) kullanıcısı işletmelerin ve DynFlex satış otomasyonu kullanıcısı işletmelerin dahil olabileceği E-Belge Modülü, hızlı bir şekilde geçiş yapılabilen bir sistem olmanın yanı sıra, fatura başına maliyetlerinizi ciddi anlamda minimize ederek, işletme kârlılığınızı artıracak bir çözümdür. 

E-Belge (e-Fatura / e-Arşiv Fatura) Modülümüz  sayesinde, kullandığınız  DynFlex üzerinden çok rahat bir şekilde müşterilerinize e-Fatura / e-Arşiv Fatura düzenleyebilirsiniz.

e-arşiv fatura, e-fatura
muhasebe uyumlu

Diğer Katma Değerli Hizmet Modülleri

Gelişen ve kullanımı artan ödeme modüllerinden Chippin, PayCell, E-Pay, FastPay, MaxiLoyal, Sodexo vb. uygulamalar başta olmak üzere DynFlex üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde elektronik ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

EFT – POS Modülü

Satış noktalarında, müşterilerinizden banka kartı, kredi kartı, temassız ve mobil ödeme gibi çeşitli yollar ile ödeme alabileceğiniz EFT-POS sistemi, DynFlex’e entegre edilmiş çözüm odaklı modüllerden bir tanesidir. 

EFT-POS Modülü ile ödeme terminallerinizde işlemlerinizi hızlı, güvenli ve kusursuz bir şekilde sürdürürken, bu modül ile satış süreci esnasında yapmanız gereken işlemleri daha rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

eft pos modülü
eft pos modülü

Kasiyer Anlık Yetki Modülü

DynFlex, Kasiyer Anlık Yetki Modülü ile kasiyerin onay gerektiren işlem yaptığı durumlarda SMS ve link ile gelen şifreyi hızlıca onaylayabilirsiniz, web servisten işlem detaylarını raporlayabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizi daha az bekletirken, zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. 

DynFlex NelerYapabilir?

dynflex tabletle satış, satış yazılımı
 • Klavye veya mouse gerektirmez, Android işletim sistemine sahip PC ve tablette çalışır. 
 • Terazi, masa / el tipi barkod okuyucu, EFT-POS gibi çevre birimleriyle uyumludur. 
 • Tüm ERP programlarıyla çalıştırılabilir. 
 • İnternetle çalışma özelliğinin yanı sıra internet kesildiğinde de sorunsuz çalışır. 
 • Her kasiyer tarafından kolayca kullanılabilir, eğitim gerektirmez. 
 • İşlem sürelerini kısalttığından kasada müşteri birikimini engeller. 
 • Sınırsız adette fişi beklemeye alabilir. 
 • Yemek çekleri ile uyumlu çalışır. 
 • E-Fatura ve E-Arşiv Fatura düzenleyebilir. 
 • Kasiyeri anlık yetkilendirebilir. 
 • Çoklu ödeme seçeneği ve yemek çekiyle ödeme bölebilir 
 • Türk Lirası ve döviz ile ödeme alabilir. 
 • EFT-POS modülü ile ödeme işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlar. 
yn500-e arşiv, e fatura özelliği