fbpx
Merdivenköy, Nur Sk. No:1 Business İstanbul Plaza A Blok K:3 D:22 Kadıköy-İSTANBUL
0216 348 27 10

Hizmetler

EnPOS Hizmetler
EnPOS Akademi, mevcut ve yeni çözümleriyle yüksek verim ilkesini sağlamak amacıyla bir çok fırsat sunmaktadır.

 

Küresel rekabet şartlarında firmaların teknolojiyi sürdürülebilir şekilde kullanması önemlidir. Sürdürülebilirliğin temel anahtarlarından olan eğitime verdiği önemle “EnPOS AKADEMİ” mevcut ve yeni çözümleriyle yüksek verim ilkesini sağlamak amacıyla bir çok fırsat sunmaktadır.Eğitim hizmetlerimiz iki başlık altında toplanabilir.

1- Yetkili Servis Eğitimleri

Bugünlerde tüm Yetkili Servislerimize yeni nesil ÖKC lerle ilgili eğitimler verilmekte olup, yalnızca eğitimlerde başarılı olanlar sertifikalandırılarak servis teşkilatımızdaki yerlerini almaktadırlar. Bu kapsamda başlıca şu eğitimler verilmektedir:

a. Kurulum
b. Bakım ve Onarım
c. Promopos Satış
d. Promopos Teknik Beceri

2- Proje bazlı eğitimler

Satış projeleri kapsamında müşterilerimizin N-POS kasalarını ve Promopos’u daha verimli kullanmaları için gereken eğitim, “EnPOS AKADEMİ” tarafından müşteri özelinde programlanarak verilmektedir.

24 Saat içinde onarım-bakım hizmeti
%97 Müşteri Memnuniyet Oranı
81 ilde Servis Hizmeti

Mağaza ön ofis otomasyon sistemi içinde yer alan Yazarkasa ve Çevre Birimleri’nin standartlara uygun bir biçimde kurulmasını ve çalıştırılmasını sağlamak üzere, belirli servis seviyelerine uygun olarak verilen teknik destek hizmetleridir.

Çağrı bazlı ve servis seviyesi esaslı olarak yürütülür ve yönetilir.

Temel olarak hizmetin kapsamı, yazarkasa ve çevre birimlerinde oluşan donanım problemlerinin ve bu donanımlar üzerinde yer alan işletim sistemlerinde ve/veya yazılımlarda oluşan problemlerin giderilmesi, yazarkasaların sorunsuz çalışmasının sağlanmasıdır.

7 Gün Uzaktan Destek Hizmeti
%97 Müşteri Memnuniyet

EnPOS, Yazılım Bakım Hizmetleri kapsamı içerisinde EnPOS müşterilerinin iş akışlarını doğrudan destekleyen yazılım ürünlerinin (SmartÖnOfis, PromoPOS Lite, PromoPOS Midi, PromoPOS Full Yazarkasa Uygulaması) güncel, faal ve kesintisiz bir şekilde kullanılabilmesini sağlamakta ve belirlenmiş servis seviyelerine uygun olarak Kurulum, Ofis ve Kasa Uygulamalarının yüklenmesi, Mali Hafıza işlemleri, Ön Ofis (SmartÖnOfis) ve Arka Ofis (PromoPOS ) bağlantı testleri, Müşteriye özel uygulama ve parametrelerin yüklenmesi, Sistem Testleri gibi hizmetleri vermektedir.

Servis seviyesi esasına (SLA) göre veya çağrı bazlı verilen bu hizmetler, uzaktan destek ve bu yöntemle çözülemeyen durumlarda müşteri yerinde destek şeklinde kesintisiz olarak sürdürülmektedir.

25 yıllık tecrübesi ile EnPOS, farklı teknoloji çözümleriyle de bir çok projeyi hayata geçiriyor.

Bu kapsamdaki etkinliklerimiz

1- Kuruluş öncesi Teknik Danışmanlık,

2- EnPOS yazarkasa donanımları ve yazılımlarının, müşteri merkez ve mağazalarına kuruluşunun, eğitiminin ve çalışır hale getirilmesini kapsayan Gerçekleştirme

3- Kurulum öncesinden başlayarak hedeflenen tarihe kadar, sağlıklı bir şekilde tüm görevlerin gerçekleştirilmesinin takibini, risklerin belirlenmesini, projenin başarısını etkileyecek olası diğer etkenlerin tespit, takip ve tüm bunların raporlamasını, insan, ürün, zaman ve diğer kaynak bileşenlerinin doğru ve etkin planlamasını içeren Proje Yönetimi hizmetlerini kapsamaktadır.